Servis: 0902823151  Ekonom: 0940839400
Na stránke sa pracuje. Ďakujeme za pochopenie.

Aké služby poskytujeme?

Servis kompresorov pre chladennie

Naša spoločnosť sa zameriava na kompletný  servis chladiacích kompresorov, ich montáže a demontáže. Dlhoročná prax v odbore a vysoká odbornosť nášho personálu zaručuje špičkovú kvalitu  odvedenej práce.  Poskytujeme  široký sortiment náhradných dielov  pre chladiace zariadenia.

V prípade záujmu o naše služby, alebo produkty nás neváhajte kontaktovať.

Vykonávame generálne opravy kompresorov  týchto značiek:

  1.  Daikin
  2.  Carrier
  3. Trane
  4.  York
  5.  Bitze
  6.  Copeland
  7. 7. Dori 
  8. 8. Refcop
  9.  9. Gelpha
  10. 10. Frascold a  ďalšie …

Servis priemyselného chladenia

Voda je efektívnym a spoľahlivým chladiacim prostriedkom nielen pre priemyslové chladenie.

Najspoľahlivejším a  najúčinnejším nástrojom k  ochladzovaniu vody sú chladiče priemyslových kvapalín – chillery.  Chillery predstavujú skvelý nástroj pre chladenie, ktorý pracuje s uzatvoreným obehom studenej vody, čo umožňuje udržať cenu za prevádzku v rozumnej výške.

Zaoberáme sa chladením  nízkoteplotných zariadení,  kaskádnych a  dvojstupňových okruhov. Vykonávame taktiež kontroly a revízie únikov chladiacich okruhov.

Servis bytových klimatizácií

Potrebujete pomôcť pri výbere a  montáži klimatizácií do vášho domu, alebo bytu? Uvažujete nad  kúpou klimatizačnej jednotky a neviete, ktorá je tá pravá?  Kontaktujte nás  a my Vám so všetkým veľmi  radi poradíme. Vďaka dlholetým skúsenostiam  v  danom odbore pre Vás vieme navrhnúť to najlepšie dostupné riešenie Podľa vašich špecifických prianí a požiadaviek navrhneme realizáciu klimatizácií a stanovíme individuálnu cenovú ponuku.
Ponúkame  predaj, montáž a servis klimatizačných jednotiek pre bytové i nebytové priestory.

V našej ponuke nájdete vysoko kvalitné produkty svetových značiek ako Samsung, Sinclair, Daikin, Panasonic  a  ďalšie.

Máme taktiež bohatú ponuku náhradných dielov a poskytujeme kompletný servis klimatizácií.

Servis tepelných čerpadiel

S  rastúcimi sadzbami za energie sa v  dnešnej dobe stretávame stále viac s  hľadaním ciest, ako znížiť náklady na vytápanie bytových či nebytových jednotiek. Tieto náklady je možné znížiť, buď na vstupe a to vhodnou konštrukciou a zateplením budovy tak, aby tepelná strata bola minimálna, alebo iná varianta na zníženie nákladov potom vedie k  vhodnej a úspornej voľbe zdroja tepla pre topnú sústavu ako sú radiátory, ohrev TUV.

Práve tu prichádza na rad čím ďalej, tým viac populárne tepelné čerpadla, kde môžeme povedať, že z  1  kW príkonu elektrickej energie dokážeme získať až 4  kW tepelnej energie.

Naše firma sa špecializuje na dodávky tepelných čerpadiel značiek PANASONIC, DAIKIN   o výkonoch od 4,5 až do 16 kW.

v

Máte otázku?

Napíšte nám